Pokerklas güncel domaini www.pokerklas553.com'dur ve bir sonraki domain www.pokerklas554.com olacaktır

Kurallar

Kurallar

 

Oyun Sırasında Masaya Daha Fazla Bakiye Aktaramazsınız. Öncelikle Masadan Kalkmalı Daha Sonra Tekrar Oturarak İstediğiniz Parayı Masaya Koymalısınız. Oturduğunuz Bir Masadan Oyununuz Bitmeden Kalkmanız Mümkün Değildir.

Oynama Sırası Size Geldiği Zaman Kullanıcı Adınız Altında Beliren Kırmızı Gösterge Dolmadan Tercihinizi Yapmalısınız. Süre Dolduğunda Eğer Kağıt İsteme Konumundaysanız, Otomatik Olarak İstememiş Sayılırsınız. Konuşma Sırasında İseniz Eğer Yere Para Koymadan Eliniz Kabul Derse Otomatik Kabul Dersiniz Fakat Ortaya Para Koymanız Gereken Bir Konumdaysanız Otomatik Olarak Pas Geçersiniz.

Oyun masaları sistem operatörleri tarafından sıkça denetlenmektedirler.

PokerKlas Üyeler Arası Oynanan Oyunlarda Acenta Hizmeti Sunmaktadır. PokerKlas Oyunlardan Oluşan Kazancın Üzerinden Ortalama %3 Oranında Komisyon Almaktadır. Bu Hesap Yapılırken Oyun Esnasında Ortada Oluşan Miktar Üzerinden Komisyon Alınır.

PokerKlas Sitesine Üyelik ve Oyun İşlemlerinde Belirtilen Kurallar Geçerlidir. Siteye Kayıt Olan Her Kullanıcı Bu Kuralları İstisnasız Kabul Etmiş Sayılır.

PokerKlas 18 Yaşın Altındakiler Üye Olamazlar ve Oyun Oynayamazlar. Bu Durum Tespit Edildiği Takdirde Müşterinin Hesabı Kapatılır ve Hesaba El Koyulur.

PokerKlas Para Çekme İşlemlerinizin Gerçekleşmesi İçin Banka Hesaplarının Kendilerine Ait Olması Yada 1. Dereceden Akrabası ( Anne,Baba,Kardeş yada Eş ) Olması Gerekmektedir. İhtiyaç Olması Gerektiği Hallerde Kimlik Bilgilerinin Teyidini Talep Eder.

PokerKlas Üyeleri Haklarında Verdikleri Kişilik Bilgileri,Adres,Telefon Numarası gibi Bilgilerin Doğruluğunu Teyit Etmek Mecburiyetindedir.Ve Bu Bilgilerin Güncelleştirilmesinden Kendileri Sorumludur. Geçersiz Bilgiler İle Yapılan Üyelikler PokerKlas Yönetimi Tarafından İptal Edilecektir.PokerKlas Kişisel Detayları 3. Şahıslara Karşı Gizli Tutmayı Taahhüt Eder.

Kullanıcı Adı, Parola, Şifre ve Hesap Detaylarının Gizliği Müşterinin Sorumluluğundadır.Bununla İlgili Doğacak Aksi Durumlarda PokerKlas Sorumlu Tutulamaz.

Her Üyemiz, Yalnızca Bir Hesaba Sahip Olabilir.

PokerKlas Masalarda Sahtekarlık Yapmaya Veya Hile Yapmaya Yönelik İşlem Yaptığı Tespit Edilen Oyuncu Veya Oyuncuların Hesapları Kapatılır.

PokerKlas Her ne Koşul ve Durumda Olursa Olsun, Bu Web Sitesi Yada İçeriğinden Kaynaklanan Herhangi Zarar Yada Kayıptan Sorumlu Tutulamaz. Bu Koşul ve Durumlara Her Türlü Gecikme yada Arıza, İletişim Hattı Kesintisi, Herhangi Bir Kişinin Site Yada İçeriğini Kullanım ve Suistimali, yada İçerikteki Hata ve Eksiklikler de Dahildir.

PokerKlas, Burada Yazılı Kuralları Önceden Haber Vermeksizin Değiştirme, İptal Etme, Ekleme yada Düzeltme Yetkisine Sahiptir.

PokerKlas Üyelik İçin Ücret Talep Etmemektedir.

Tüm Üyelerimiz Bu Şartları Kabul Etmiş Sayılır.

Promosyonlar Şans Çarkı Canlı TV
00.00.0000 - 00:00:00